• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

V Diecezjalny Konkurs Recytatorski im. Jana Pawła II  w Grębkowie w tym roku odbywał się pod hasłem: „Słuchajcie moich pieśni”.Uczniowie Gimnazjum powitali wszystkich gości spektaklem ”Jan Paweł II o Bożej miłości”, który niezwykle obrazowo i wymownie pokazał jakie zagrożenia czyhają na człowieka we współczesnym świecie. Jednakże  zawsze możemy liczyć na Bożą miłość, która zawsze zwycięża  każde zło. Potem już w sali katechetycznej obok Kościoła dziewięcioro recytatorów przeniosło nas w świat poezji Jana Pawła II lub poezji Jemu poświęconej. W Konkursie zwyciężyła uczennica Gimnazjum nr 2 w Łaskarzewie Aleksandra Kuszmierek. Nasze Gimnazjum reprezentowały Julia Odziemczyk z klas I B i Monika Kazimierczak z klasy III C. Monika otrzymała w tym Konkursie 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy Monice  tego miejsca a Julii udziału w konkursie. Podziękowania również dla sióstr: Moniki (Elżbiety Albiniak) i Iwetty (Yadwigi Verbitskiej) za przygotowanie naszych uczennic do Konkursu. Dziękujemy dyrekcji, gronu pedagogicznemu i  uczniom Gimnazjum w Grębkowie za serdeczne przyjęcie.

Anna Grudzień