• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Zakończyła sie Międzypowiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt w sezonie 2014/2015. W pierwszym etapie do rywalizacji przystąpiły najlepsze zespoły z powiatów: siedleckiego, garwolińskiego, mińskiego, łosickiego, sokołowskiego i węgrowskiego. Powiat Garwolin reprezentowały drużyny z Sobolewa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie. Po dwóch etapach eliminacji do finału regionalnego, który odbył się 18 maja w Siedlcach awansowały drużyny: PG 4 Siedlce, Gimnazjum Węgrów, Siatkarski Ośrodek Szkolny z Mińska Mazowieckiego i Gimnazjum Żelechów. W pierwszym meczu Siedlce bardzo szybko wygrały z Węgrowem 2:0 i awansowały do finału. Drugiego finalistę wyłonił mecz pomiędzy Gimnazjum Żelechów a Siatkarskim Ośrodkiem Szkolnym z Mińska Mazowieckiego w którym to lepsze okazały się siatkarki z Żelechowa wygrywając 2:1. W meczu o trzecie miejsce Mińsk Mazowiecki pewnie ograł Węgrów 2:0. W finale dziewczęta z Żelechowa próbowały walczyć z siatkarkami z Siedlec jednak przewaga wieku, wzrostu, doświadczenia i umiejętności była zbyt duża i to zespół z Gimnazjum nr 4 w Siedlcach zasłużenie wygrał 2:0 w setach. Zwyciężczynie będą reprezentowały region siedlecki na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MIĘDZYPOWIATOWEJ GIMNAZJADY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W SEZONIE 2014/2015.
1. GIMNAZJUM NR 4 SIEDLCE
2. GIMNAZJUM IM. JANA PAWŁA II W ŻELECHOWIE
3. SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY W MIŃSKU MAZOWIECKIM
4. GIMNAZJUM WĘGRÓW