• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W piątek 17 kwietnia w hali sportowej przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie odbyła się siatkarska lekcja pokazowa. Zajęcia poprowadziła Pani Małgorzata Kozieł pracująca w Mazowieckim Siatkarskim Ośrodku Szkolnym. Grupę pokazową stanowiły dziewczęta z I klasy ZSP w Węgrowie oraz uczennice żelechowskiego gimnazjum. Tematem lekcji było „Przyjęcie zagrywki sposobem oburącz dolnym".
Żelechowskie siatkarki z zaciekawieniem i zaangażowanie wykonywały wszystkie ćwiczenia podpatrując i ucząc się od starszych koleżanek z Węgrowa. Po zakończonym treningu odbył się mecz sparingowy wygrany przez drużynę S.O.S. Węgrów 2:0 (25:18, 26:24). Dziewczęta z Gimnazjum w Żelechowie zebrały dzięki temu kolejne doświadczenia co miejmy nadzieje zaprocentuje w przyszłych rozgrywkach siatkarskich.