• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gimnazjum w sezonie 2014/2015 zostały rozstrzygnięte. Do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów gimnazjalnych z powiatu garwolińskiego, które podzielone na cztery grupy w ciągu miesiąca rozegrały trzy etapy eliminacji. Do ostatniej fazy rozgrywek awansowały zespoły z Unina, Sobolewa, Gończyc i Żelechowa. Finał odbył się 6 marca 2015 w Uninie. Zespół z Żelechowa w półfinale pokonał Gończyce 2:0 i w finale spotkał się z Sobolewem, który po zaciętej walce wygrał mecz półfinałowy z Uninem. W meczu o pierwsze miejsce żelechowskie siatkarki pewnie pokonały koleżanki z Sobolewa 2:0. Jest to pierwszy w historii naszej szkoły złoty medal w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Gimnazjum.
Dzięki temu zwycięstwu siatkarki z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żelechowie będą reprezentować powiat garwoliński w rozgrywkach regionalnych.
Skład drużyny:
1. Natalia Szewczak – kapitan
2. Aleksandra Głasek
3. Dorota Kania
4. Weronika Biernacka
5. Weronika Dziubak
6. Alicja Gendek
7. Patrycja Miszkurka
8. Oliwia Rybitwa
9. Natalia Jurzysta
10. Natalia Dębińska
11. Kamila Opala
12. Julia Odziemczyk

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA TURNIEJU FINAŁOWEGO:
1. Gimnazjum Żelechów
2. Gimnazjum Sobolew
3. Gimnazjum Unin
4. Gimnazjum Gończyce