• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W piątek 6 lutego 2015r. na hali sportowej odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Żelechowie „Siatkarskie Single". Do rywalizacji przystąpiło 70 dziewcząt ze szkół podstawowych z Wojcieszkowa, Stefanowa, Unina, Gończyc, Woli Żelechowskiej, Goniwilka i Żelechowa. Mecze odbywały się na dwunastu boiskach jednocześnie w trzech kategoriach wiekowych: dziewczęta z klas IV, V i VI. Siatkarskie pojedynki dostarczały młodym zawodniczkom wielu sportowych emocji i satysfakcji z gry. Po zakończeniu ponad dwugodzinnych rozgrywek wszystkim uczestniczkom turnieju zostały wręczone dyplomy i słodycze. Najlepsze zawodniczki otrzymały z rąk Dyrektora Zespołu Szkół w Żelechowie medale i puchary.
Kolejność końcowa:
Klasa IV
1. Ola Władzińska -Żelechów
2. Emilia Krawczyk - Żelechów
3. Sandra Adamczyk – Wojcieszków
4. Ola Tuszyńska - Żelechów
5. Nikola Surmacz – Żelechów
6. Natalia Żurawska – Wojcieszków
7. Laura Carroll – Żelechów
8. Weronika Pietryka – Żelechów
Klasa V
1. Kasia Duda- Żelechów
2. Wiktoria Adamczyk- Wojcieszków
3. Natalia Całka – Żelechów
4. Alicja Stępniak – Żelechów
5. Paulina Migas – Unin
6. Natalia Kurek – Wojcieszków
7. Daria Abramska – Żelechów
8. Alicja Głasek – Żelechów
Klasa VI
1. Ola Latoch – Wojcieszków
2. Natalia Cieśla – Gończyce
3. Alicja Szewczyk – Gończyce
4. Patrycja Talarek – Gończyce
5. Paulina Mikulska – Unin
6. Monika Paziewska – Stefanów
7. Olga Wiśnicka – Żelechów
8. Karolina Osińska - Żelechów