• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

SIATKARKI Z ŻELECHOWA NA MECZU AZS PW – ZAKSA KĘDZIEŻYN KOŹLE 

 W sobotę 31 stycznia 2015 r. w warszawskiej hali Arena Ursynów odbył się mecz siatkarskiej Plus Ligi mężczyzn pomiędzy drużynami AZS Politechnika Warszawska i ZAKSA Kędzierzyn Koźle. W tym sportowym wydarzeniu wzięły udział również siatkarki z Żelechowa. Dzięki współpracy z klubem SMS Warszawa uczennice Gimnazjum im Jana Pawła II wraz ze starszymi koleżankami z K.S. Sęp Żelechów otrzymały możliwość pomocy przy obsłudze meczu. Jedna grupa dziewcząt pełniła funkcję tzw. „mopersów” i miała za zadanie wycierać boisko podczas każdej przerwy w grze. Reszta podawała piłki zawodnikom wchodzącym na zagrywkę. Najlepszą nagrodą za tą pracę była możliwość przebywania tak blisko swoich siatkarskich idoli. W drużynie z Kędzierzyna Koźla wystąpili mistrzowie świata Paweł Zagumny i Paweł Zatorski i to oni wzbudzali największe zaciekawienie wśród dziewcząt. Po zakończeniu meczu w którym ZAKSA wygrała z AZS PW 3:1 zawodnicy z chęcią rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Największe uśmiechy wywołało ustawianie się do zdjęcia z niespełna 19 letnim zawodnikiem AZS PW i mającym 212 cm. wzrostu Bartłomiejem Lemańskim.

Dziewczęta z  Żelechowa wróciły do domów zadowolone i podekscytowane uczestniczeniem w tej siatkarskiej przygodzie.