• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Po udanych Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych reprezentanci naszej szkoły w dniu 16.10.2013r. udali się na Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbył się w Siedlcach wokół miejscowego zalewu. Mimo niskiej temperatury i bardzo silnej konkurencji z największych miast naszego regionu uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie miejsca, dziewczęta i chłopcy ze szkoły podstawowej wywalczyli awans na Mazowiecki Igrzyska Młodzieży Szkolnej gdzie będą walczyli o mistrzostwo Mazowsza z najlepszymi drużynami z województwa . Dziewczęta ze szkoły podstawowej po opieką Pawła Kępki zajęły II miejsce w składzie:
1.Kucińska Monika
2.Maślak Kinga
3.Parzyszek Kamila
4.Rybitwa Oliwia
5. Bogusz Agata
6.Opala Kamila
7.Dębińska Natalia
8.Jurzysta Natalia
9.Odziemczyk Julia
10. Płaczek Aleksandra
11.Pietrzak Agata
12.Ragus Natalia
Końcowa kolejność sztafet dziewcząt ze szkoły podstawowej na dystansie 10x800m
1 SP Węgrów
2 SP Żelechów
3 SP 3 Łochów
4 SP 6 Mińsk Maz.
5 SP Siennica
6 SP 5 Siedlce
7 SP Unin
8 SP 7 Siedlce
9 SP 1 Sokołów Podl.
10 SP Wyrozęby

Chłopy ze szkoły podstawowej pod opieką Przemysława Rodaka zajęli I miejsce w składzie:
1.Jakub Ducki
2.Daniel Gałkowski
3.Szymon Skwarek
4.Marcin Szczęsny
5.Paweł Zieliński
6.Michał Grzyb
7.Patryk Owczarczyk
8.Adam Wydrzyński
9.Jakub Paterek
10.Bartłomiej Dziubak
11.Patryk Bryzek
12.Jakub Włodarczyk
13.Konrad Gałkowski
Końcowa kolejność sztafet chłopców ze szkoły podstawowej na dystansie 10x800m
1 SP Żelechów
2 SP 4 Siedlce
3 SP 5 Mińsk Maz.
4 SP 1 Sokołów Podl.
5 SP 2 Mińsk Maz
6 SP 10 Siedlce
7 SP Kosów Lacki
8 SP 3 Łochów
9 SP Strzała
10 SP 1 Łochów

Dziewczęta gimnazjum pod opieką Michała Bogusza zajęły II miejsce w składzie:
1.Agata Osiak
2.Katarzyna Głowacka
3.Karolina Wałachowska
4.Katarzyna Zygadło
5.Paulina Wójcik
6.Agnieszka Bryzek
7. Magda Dudzik
8.Marta Dudzik
9.KingaChmielewska
10.Sylwia Stodulska
11.KarolinaKoryś
12.Helena Bellens
Końcowa kolejność sztafet dziewcząt gimnazjum na dystansie 10x800m
1 G 6 Siedlce II
2 G 2 Sokołów Podl.
3 G Żelechów
4 G 1 Łosice
5 G Skórzec
6 G Stanisławów
7 G 1 Siedlce
8 G Miastków
9 G Stoczek
10 G 6 Siedlce I
11 G 2 Mińsk Maz.
12 G Łochów
13 G 1 Sokołów Podl.

Chłopy gimnazjum pod opieką Tomasza Gugały zajęli III miejsce w składzie:
1.Ciołek Konrad
2.Paczek Aleksy
3.Sekuła Piotr
4.Bożk Albert
5.Kalata Wojciech
6.Król Dariusz
7.Seroczyński Szymon
8.Słyk Szymon
9.Kot Arkadiusz
10.Szewczak Sebastian
11.Paterek Mateusz
Końcowa kolejność sztafet chłopców gimnazjum na dystansie 10x1000m
1 G Kosów Lacki
2 G 3 Mińsk Maz.
3 G Żelechów
4 G 6 Siedlce
5 G 1 Siedlce
6 G Stanisławów
7 G Miastków
8 G Ruda Talubska
9 G 4 Siedlce
10 G Skórzec
11 G 1 Sokołów Podl.
12 G Strzała
13 G Łochów
14 G Stoczek

Przemek Rodak