• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Kolejna runda zmagań w ALS Ryki za nami. Dziś dziewczynom przyszło zmierzyć się z drużynami WSOSP Dęblin oraz ZSZ 2 Ryki.
Siatkarki z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Nasze dziewczyny miały problem z przyjęciem mocnych ataków starszych koleżanek z Dęblina. Rywalki natomiast grały bardzo dobrze w obronie. Pierwszy set przegrany wyraźnie 11:25.
W drugim secie na trybunach pojawili się zaprzyjaźnieni siatkarze z męskiej drużyny "Set" Górzno i zaczęli dopingować drużynę z Żelechowa. Dziewczyny przy tak dobrym dopingu zmobilizowały się i stawiły opór koleżankom z WSOSP. Set był bardzo wyrównany. Już pachniało tie-breakiem. Niestety w końcówce seta więcej zimnej krwi zachowały Dęblinianki. Wynik 25:23 dla WSOSP.
"Sęp" Żelechów : WSOSP Dęblin - 0:2
Drugi mecz to starcie z drużyną ZSZ 2 Ryki. To spotkanie mogło zakończyć się tylko wygraną "Sępa". Od pierwszych minut gry Żelechowianki górowały nad swoimi koleżankami z Zespołu Szkół Zawodowych w Rykach. Pierwszy set wygrany do 17 drugi do 16. Wynik końcowy: "Sęp" Żelechów : ZSZ 2 Ryki - 2:0
Ty samym po dwóch rundach rozgrywek ALS w Rykach bilans siatkarek z Żelechowa to trzy wygrane i jedna porażka. Nieźle ale mogło być lepiej. Walczymy dalej. Za tydzień kolejne dwa mecze.