• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Jak świętować mikołajki to tylko na boisku. Dziś dziewczyny z KS "Sęp" Żelechów zaczęły swój udział w ALS Ryki.
Pierwsze spotkanie to rywalizacja z drużyną "Albatros" Ryki. Zacięty okazał się jedynie pierwszy set wygrany przez Żelechowianki 25:23. W drugim to już zdecydowana dominacja siatkarek z Sępa. Wygrany set 25:14 i całe spotkanie wynikiem 2:0.
Drugi mecz to już gra z drużyną z wyższej półki. SM Team Ryki w poprzednim roku zajął trzecie miejsce w lidze. Pierwszy set to jednak popis gry siatkarek z Żelechowa. Mocna zagrywka, pewny atak, dobra gra w obronie i wynik 25:14. W drugim secie zawodniczki SM Team wróciły do gry. Po wyrównanej grze udało im się przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wynik seta 25:23 dla siatkarek z Ryk. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był tie-break. Tu jednak Żelechowianki nie dały rozwinąć skrzydeł swoim o kilka lat starszym koleżankom i pewnie wygrały seta 15:10. KS "Sęp" Żelechów : SM Team Ryki - 2:1