• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne
Dnia 15 maja uczniowie z klasy 6 b i II B pod opieką p. Marty Podgórskiej-Prożych i p. Kamila Sztelmacha pojechali do Warszawy.
Zwiedzaliśmy stadion Legii. Dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek m.in., że patronem stadionu jest Józef Piłsudski oraz zwiedziliśmy najskrytsze zakamarki stadionu. Mieliśmy możliwość zobaczyć loże dla VIP-ów, szatnię, w której piłkarze przygotowują się do meczu. Byliśmy także na płycie boiska. Najważniejszym punktem było zobaczenie fragmentu treningu pierwszego składu Legii Warszawa. Najpierw przyszli zawodnicy, a potem trenerzy, których powitaliśmy brawami, ponieważ poprzedniego dnia Legia wygrała z Termalicą 6:0. Na koniec weszliśmy do firmowego sklepu Legii Fun Store, w którym prawie każdy zaopatrzył się w jakiś gadżet z logiem Legii.
 Następnie pojechaliśmy do Centrum Handlowego Promenada. Na miejscu spotkaliśmy nauczycieli oraz koleżanki i kolegów z naszej szkoły, którzy też odwiedzili tego dnia tę galerię. Po krótkich zakupach wszyscy spotkaliśmy się pod Cinema City. Przed wyjazdem pani powiedziała, że możemy sami wybrać film, który chcemy obejrzeć i zdecydowaliśmy się na "Szybcy i wściekli 8". Film był naprawdę szybki i głośny, a my zakochaliśmy się w samochodach, które mogliśmy oglądać na ekranie.
Po filmie wsiedliśmy do busa i wszyscy zadowoleni wróciliśmy do domu. Od tego dnia  wszyscy jesteśmy fanami Legii Warszawa i planujemy wyjazd na mecz.