• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

25 listopada 2016r. klasą IIIB wraz z wychowawczynią, panią Elżbietą Pietryką, drugim opiekunem w osobie pani Anny Grudzień i kilkoma ochotnikami z  innych klas pojechaliśmy na wycieczkę. Miejscem docelowym były Siedlce. Tam naszą pierwszą atrakcją było lodowisko- dla większości nie był to pierwszy raz na łyżwach.  Oczywiście nie obyło się bez kilku spektakularnych wywrotek,  jednak nikomu nie stała się  krzywda. Następnym punktem wycieczki było kino poprzedzone chwilą dla nas. Film,  który oglądaliśmy nosił tytuł „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć”. Wywołał naprawdę pozytywne reakcje u większości widzów. Do Żelechowa dotarliśmy wieczorem. Z pewnością chcielibyśmy coś takiego powtórzyć oraz bardzo dziękujemy paniom,  które zgodziły się z nami pojechać.

Uczestnicy wycieczki