• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W dniu 4 i 5 marca 2014 r. w Bibliotece Szkoły Podstawowej odbył się kiermasz książek pt: „Najpiękniejsze bajki mojego dzieciństwa". Znalazły się tam najciekawsze pozycje, wybrane przez dziewczynki z Koła Przyjaciół Książki z klasy IV b. To one (na czele z inicjatorką Darią Abramską) pomagały naszym najmłodszym czytelnikom wybrać najbardziej interesujące książki. Uczniowie z klas I-III bardzo chętnie skorzystali z pomocy starszych koleżanek, które z wielkim zaangażowaniem udzielały im cennych wskazówek i dzieliły się swoimi wrażeniami czytelniczymi. Dzienna ilość wypożyczenie książek w klasach 1-3 podczas kiermaszu wzrosła dwukrotnie.