• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W dniu 13.11.2013r. młodzież ze Szkolnego Koła Caritas pod opieką s. Marii Głaz zorganizowała na holu naszej szkoły „ Kiermasz ciast". Taka forma akcji charytatywnej jest dobrze znana w naszej szkole i wzbudza duże zainteresowanie.
Tym razem było podobnie. Wśród kupujących byli uczniowie z Zespołu Szkół, nie zabrakło też nauczycieli i pracowników szkoły. Ciasta upieczone przez wolontariusz – z pomocą rodziców cieszyły oko, ale i podniebienie, dlatego dobrze się sprzedawały. Dochód uzyskany podczas akcji będzie przekazany na potrzeby wychowanków Domu Dziecka w Radoryżu oraz na wyjazd formacyjny dla wolontariuszy.