• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

17 października 2013 świętowaliśmy przyjęcie nowych uczniów do naszego gimnazjum. O godz. 9.45 odbył się apel, przedstawiciele klas pierwszych w obecności całej społeczności szkolnej złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.
Bardziej rozrywkowa część uroczystości odbyła się po południu o godzinie 17.00. Na otrzęsiny przyszło wyjątkowo dużo osób, nie tylko z pierwszych klas, ale również koleżanki i koledzy z klas drugich i trzecich.

Przygotowaliśmy szereg zabaw i konkursów aby na wesoło przyjąć pierwszaków w poczet uczniów gimnazjum im. Jana Pawła II. W szanownym jury zasiedli: Szymon Szczepański, Rafał Bogdański, Szymon Słyk i Angelika Ragus. Całą uroczystość prowadziły Ewelina Włodarczyk i Kornelia Wojtasiewicz. Przygotowaliśmy osiem konkursów w których bardzo chętnie brali udział uczniowie klas pierwszych. Miłą odmianą było przygotowanie prezentacji multimedialnej o poszczególnych klasach w konkursie "skecz o klasie". Tym, którzy założyli spódnicę, niewygodne buty lub ubrania, które ciężko doprać, nie zazdrościmy. Rywalizację (wcale niełatwą) wygrała klasa I C, następnego dnia nie byli pytani i nie pisali kartkówek. Otrzęsiny trwały 1,5 h. O godzinie 1830 zaczęła się dyskoteka.