• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W dniu 06.06.2016 r. reprezentanci naszego gimnazjum uczestniczyli w siódmym zjeździe szkół imienia Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele św. Piotra i Pawła w Wodyniach. Eucharystii przewodniczył biskup pomocniczy diecezji siedleckiej Piotr Sawczuk. Po Mszy uczniowie oraz zaproszeni goście wspólnie przemaszerowali do budynku szkoły, gdzie miała miejsce dalsza część spotkania.
Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja pocztów sztandarowych. W zjeździe uczestniczyło 26 szkół z diecezji siedleckiej. Następnie uczestnicy spotkania wysłuchali przemówień zaproszonych gości oraz obejrzeli montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Wodyniach. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek.