• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

W dniu 01.04.2016 uczniowie z klas Vc i Va uczestniczyli w wycieczce śladami Henryka Sienkiewicza. Jej pierwszym etapem była Okrzeja: wejście na kopiec Sienkiewicza, zapalenie zniczy na grobie matki pisarza oraz zwiedzanie kościoła parafialnego. Później uczestnicy wycieczki udali się do Woli Okrzejskiej, gdzie zwiedzili dworek, w którym urodził się Henryk Sienkiewicz. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem słuchali pani przewodnik, która opowiadała o życiu i twórczości pisarza. Uczniowie obejrzeli również prezentację multimedialną dotyczącą powieści „W pustyni i w puszczy" i odpowiadali na pytania z nią związane. Mimo niesprzyjającej aury, humory wszystkim dopisywały.