• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Konkurs „Matematyczne Asy”

W ramach projektu „Nasza klasa to jest klasa” odbył się konkurs „Matematyczne Asy” zorganizowany przez panią Justynę Wojda oraz panią Lidię Kostyra. Celem konkursu było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia.W zmaganiach wzięło 14 uczniów z klas 4-6, po dwóch przedstawicieli z każdej klasy. Dla każdej grupy wiekowej przygotowany był osobny zestaw zadań i łamigłówek matematycznych. Jury konkursowe przy ocenie prac brało pod uwagę: metodę i sposób rozwiązania zadań oraz przejrzystość zapisu.

W konkursie przyznano następujące miejsca:

I – klasa VI a – Mroczek Mikołaj, Piszcz Patryk

II – klasa V b - Wróbel Jakub, Łukasiak Filip

II – klasa V c - Rosłaniec Elżbieta, Zieliński Bartek

III – klasa VI b - Grzyb Maciej, Mańkowski Dawid

IV – klasa V a - Stefaniak Julia, Szewczak Piotr

V – klasa VI b - Wojtaś Michał, Wiśnicki Piotr

VI – klasa IV b - Długaszek Oliwia, Wiącek Julia