• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Pierwszy dzień wiosny już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły powitali prezentując swoje talenty. Wśród prezentowanych sztuk królowała muzyka. Spośród 30 występujących uczniów  większość śpiewała,  wystąpiło też pięcioro instrumentalistów, tańczące cheerleaderki a dwóch chłopców zaprezentowało nam niezwykłą sprawność fizyczną. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie klas trzecich, którzy  tak licznie dla nas wystąpili. Oto utalentowani i odważni uczniowie z poszczególnych klas:

 III A: Oliwia Kawka (gitara i piosenka „Ktoś mnie pokochał”), Dominika Mucha (piosenka „Najtrudniejszy pierwszy krok”), Nikola Lechnio (piosenka „Tyle słońca w całym mieście”).

III B: Olga Więckowska, Karolina Oleszkiewicz (piosenka „W stronę słońca”), Julita Długaszek (piosenka „Wejdźmy na dach”), Daniel Ogrodnik, Amelia Biłos, Alicja Lazurek i Aleksandra Pieniak (piosenka „Kamień z napisem „Love”), Małgorzata Czmiel (piosenka „Na pewno”), Bartłomiej Zowczak ze swoim hula hop, które kręcił jeszcze podczas kilku następnych wykonawców, stojąc, chodząc a nawet klęcząc.

III C: Konstancja Przeździecka (recytacja wiersza „Paweł i Gaweł”), Gabriela Szmulik (gra na trąbce utworu „Kurki trzy”), Maria Lesisz, Emilia Wojtasieiwcz (piosenka „Hallelujah”), Aleksandra Papiewska ( piosenka w języku angielskim „Blank Space).

V B: Alicja Opala (trąbka), Natalia Krawczyk, Julia Wdowiak ( piosenka „Do tanga trzeba dwojga”, Klaudia Dziurkowska, Natalia Wiosek ( taniec cheerliderek”).

V C: Laura Carrol, Elżbieta Rosłaniec (piosenka „Zbudujemy dom”), Laura Sekuła
( piosenka „Naucz mnie”), Maks Wieczorkiewicz (perkusja - utwory: ”Spectre”, „Ma Cherie”, „Danza Kuduro”). 

VI B: Michał Wojtaś ( keyboard - utwory: ”Spectre”, „Ma Cherie”, „Danza Kuduro”, akordeon – „LA IVOYEE”), Akil Cheema – akrobacje godne prawdziwych mistrzów np. stanie i chodzenie na rękach, podnoszenie ciała na dwóch i jednej ręce w pozycjach pionowych i poziomych. Prowadzące Prezentacje wspomniały też o sukcesach Piotra Wiśnickiego, który został Sportowcem Roku 2015 w powiecie  garwolińskim dzięki swoim zasługom w zawodach kartingowych. Dodatkowo podziwialiśmy fantazję najlepszych charakteryzatorów. Najciekawsze przebranie pokazali: Laura Wójcik V b, Natalia Kostyra V c, Laura Carrol V c, Franciszek Sztelmach V b, Natalia Staniak V a, Elżbieta Rosłaniec V c. 

Głównym organizatorem „Prezentacji Talentów” była pani pedagog Alfreda Sochacka a wspierał ją muzycznie i technicznie pan Sławomir Lesisz. Prezenterkami były przewodniczące Samorządu Szkolnego:  Daria Abramska i Wiktoria Jadanowska z klasy VI b.

Anna Grudzień