• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Dnia 27 listopada 2016r. (piątek) klasa Va razem ze swoją wychowawczynią Panią Małgorzatą Maraszek urządziła sobie biwak-nocowanie w szkole. W biwaku też uczestniczyła Pani Ania Dziubak-pielęgniarka szkolna i Siostra Radosława. Uczniowie pod opieką wychowawców udali się na kolację do Impresji i Kebaba. Po powrocie do szkoły nasza ,,klasowa kosmetyczka"-Martyna robiła wszystkim makijaże, po czym przebraliśmy się w śmieszne stroje. Następnie rozpoczęły się wróżby andrzejkowe: lanie woskiem, odgadywanie imoin przyszłych żon i mężów itp. Po wróżbach wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas dyskoteki ostatkowej. Następnie obejrzeliśmy polską komedię: ,,Kogiel Mogiel". Była fajna zabawa i mnóstwo niezapomnianych wrażeń co upamiętniliśmy na fotografiach.