• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Uczniowie klasy 2a, pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Krystyny Maciejec przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Wszystkie dzieci wzięły udział w przedstawieniu. Mieliśmy piękne, adekwatne do odgrywanych przez nas ról stroje, które nasza Pani pomogła nam zorganizować. Nasze Jasełka zostały przedstawione podczas wigilii klasowej, w której uczestniczyli także rodzice. Wszystkim bardzo podobał się nasz występ. Po przedstawieniu podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do stołu na poczęstunek i wspólne kolędowanie. Nasza klasa wzięła też udział w Przeglądzie Bożonarodzeniowych Form Teatralnych, który odbył się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie. Razem z innymi szkołami z naszej gminy ,,przenieśliśmy" publiczność do Betlejem.