• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Pod koniec listopada klasa II c (sportowa) wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzaliśmy Plac Zamkowy, Stare Miasto, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki. Następnie w hali sportowo – widowiskowej Torwar oglądaliśmy rewię na lodzie: Disney On Ice „Magiczny Świat Lodu" – 25 lat fantazji na lodzie. Widowisko było wspaniałe. Disney On Ice zaprosił w podróż do świata wyobraźni z udziałem ulubionych postaci Disneya. Wspólnie z Myszką Miki, Minnie, Donaldem, Goofym i Daisy podróżowaliśmy do świata z ponadczasowych klasyków Disneya: "Króla Lwa", "Małej Syrenki", "Piotrusia Pana" i nagrodzonego Oscarem animowanego filmu wszechczasów "Krainy Lodu". Dzięki międzynarodowej plejadzie łyżwiarzy, ekscytującej choreografii i świetnej oprawie muzycznej, wypełnionej znanymi hitami Disneya oraz klasykami rock-and-roll'a, nie ruszając się ze swojego miejsca, odbyliśmy urzekającą podróż. W każdej scenie widowiska arenę wypełniała muzyka i magia, które zabierały nas do odkrywania czterech unikalnych krain z hałaśliwymi piratami, karaibskimi rytmami i wzruszającymi momentami. Wspólnie odwiedziliśmy Lwią Skałę zamieszkałą przez Simbę, Timona i Pumbę; głęboko w morskiej toni odkrywaliśmy tajemnicze podwodne królestwo Arielki; zwiedziliśmy Londyn z Piotrusiem Panem i Wendy, a potem polecieliśmy do Nibylandii i dołączyliśmy do Dzwoneczka. Wyruszyliśmy też w podróż do Arendelle, by przeżyć wspaniałą przygodę z siostrami Anną i Elsą, Kristoffem i ulubieńcem wszystkich, przytulaśnym bałwanem Olafem. Dynamiczna muzyka, efekty specjalne, postacie, niezapomniane sceny - to przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.