• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Dnia 07.12.2015 r. na zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa uczennica klasy III a gimnazjum Aleksandra Rodak zaprosiła naczelnika Ochotniczej Straż Pożarnej w Woli Żelechowskiej pana Dariusza Kosyrę oraz ratownika medycznego pana Roberta Rodaka. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z wyposażeniem torby ratunkowej będącej na wyposażeniu Straży Pożarnej. Zaproszeni goście podali przykłady różnych sytuacji z jakimi uczniowie mogą mieć do czynienia w życiu codziennym oraz omówili sposoby udzielania pomocy tym poszkodowanym. W kolejnej części spotkania pan Dariusz Kosyra przybliżył uczniom zadania jakie mają strażacy do wykonania podczas akcji ratunkowych. Następnie pan Robert Rodak zaprezentował zdjęcia przestawiające działania ratowników na misji w Afganistanie. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wyposażenia szpitala, warunków pracy ratowników i lekarzy oraz realiów życia miejscowej ludności.