• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

Dnia 20.10.2015 r. uczniowie klasy III a gimnazjum zostali zaproszeni na zajęcia warsztatowe, które zostały zorganizowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.  Ignacego Wyssogoty Zakrzewskiego w ramach akcji "Dni kariery". Uczniowie naszej klasy zostali podzieleni na cztery grupy. Dziewczynki brały udział w warsztatach hotelarskich, na których uczyły się składania serwetek i ręczników oraz uczestniczyły w pokazie nakrywania stołu i degustacji gofrów. Druga grupa dziewcząt brała udział w warsztatach kulinarnych, gdzie doskonaliła umiejętność pieczenia ciasteczek. Chłopcy  natomiast mogli spróbować swoich sił przy wierceniu otworów w metalowej płytce, wykonywaniu gwintu wewnętrznego oraz pomiarach suwmiarką. Natomiast druga grupa chłopców uczestniczyła w składaniu silnika samochodowego.