• Zespół Szkół
  • Zespół Szkół i hala sportowa
  • Hala sportowa i boisko
  • Hala sportowa
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Zespół Szkół
  • Hala - wejście
  • Wejście główne

 

Organizacja dowozu uczniów do SzkołyPodstawowej im. Romualda Traugutta 

w Żelechowie w roku szkolnym 2018/2019

Organizatorem dowożenia uczniów do Szkoły Podstawowej im. Romualda Traugutta w Żelechowie  jest Gmina Żelechów.

W roku szkolnym 2018/2019 – zadanie to będzie realizowane przez Zakład Transportowy Janusz Wołoszka. Opiekę nad uczniami sprawować będą nauczyciele zatrudnieni w Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta Żelechowie. Plan dowożenia  uczniów przedstawia się następująco:

 

DOWOŻENIE UCZNIÓW

DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W ŻELECHOWIE

od 21 stycznia 2019r.

PRZYWIEZIENIE

ODWIEZIENIE

I KURS  

wyjazd 6.45

SZKOŁA

Wyjazd 13.40

6.55

WILCZYSKA

13.45

HUTA ŻELECHOWSKA

7.05

ZAKRZÓWEK (Ekofarma)

13.50

ZAKRZÓWEK

7.10

ZAKRZÓWEK (sklep)

14.00

LETNISKO

 

SZKOŁA

   

7.20

ZADYBIE NOWE

SZKOŁA

Wyjazd 14.30

7.22

ŻELECHÓW (Warda)

14.40

GÓZDEK

7.25

LETNISKO

14.50

ŁOMNICA

7.35

JANÓWEK,

 14.55

 WILCZYSKA

7.40

KĘBŁÓW

   
   

SZKOŁA

wyjazd 15.30

7.20

GÓZDEK

15.35

HUTA ŻELECHOWSKA

7.25

ŁOMNICA

15.45

ZAKRZÓWEK

7.30

KALINÓW

15.55

LETNISKO

7.40

GONIWILK

16.15

GÓZDEK

   

16.20

ŁOMNICA

7.35

HUTA ŻELECHOWSKA

16.30

GONIWILK, KALINÓW

7.40

KLAMKA

16.45

KĘBŁÓW, JANÓWEK

       

SZKOŁA

wyjazd 10.30

SZKOŁA

wyjazd 16.30

10.40

HUTA ŻELECHOWSKA

16.35

HUTA ŻELECHOWSKA

10.45

ZAKRZÓWEK

16.40

ZAKRZÓWEK

10.50

LETNISKO

16.50

LETNISKO

11.05

ŁOMNICA

17.00

ŁOMNICA

11.10

GÓZDEK

17.05

GÓZDEK

11.15

WILCZYSKA

17.10

WILCZYSKA

11.20

SZKOŁA  

   

 

OPIEKUNOWIE DOWOŻENIA

6.50- Piotr Bogusz(codziennie)

7.05-Dorota Głębicka (poniedziałek, czwartek, piątek)

         Sławomir Lesisz (wtorek)

         Małgorzata Mazurek (środa)

13.40-Anna Rudnicka (poniedziałek, piątek)

           Sławomir Lesisz (wtorek)

           Piotr Gula (środa)

           Krystyna Wojewódzka(czwartek)

14.30-Anna Rudnicka(poniedziałek, piątek)

           Sławomir Lesisz(wtorek)

         Piotr Gula(środa)

           Krystyna Wojewódzka(czwartek)

15.30-Piotr Gula(poniedziałek, piątek)

           Hanna Sadzikowska(wtorek, środa, czwartek)

autobus